Městská knihovna Děčín Vás zve v sobotu 1. prosince od 10. do 17. hodin na akci Den pro dětskou knihu. Zveme všechny děti i rodiče, kteří mají zájem o knížky a chtějí v knihovně strávit zajímavý den v adventní náladě. Máme pro vás připraveno:

• prodej nových i antikvárních dětských knih
  • výstavy dětských prací v prostorách knihovny
  • zajímavé výtvarné a vědomostní soutěže s pěknými cenami
  • den otevřených dveří, kdy si můžete se svými dětmi prohlédnout prostory knihovny a přihlásit je za čtenáře
  • vystoupení dětských souborů
  • drobné dárky a občerstvení
  • a ještě nějaká překvapení navíc!

Městská knihovna Děčín tuto akci pořádá na základě celostátního vyhlášení Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR jako I. ročník, ale můžeme se pochlubit, že tento nápad v Děčíně vzniknul v loňském roce, kdy se také konal takzvaný nultý ročník.

Den pro dětskou knihu připravuje paní Eva Kubšová z dětského oddělení, pro bližší informace využijte kontakt kubsova@dcknihovna.cz, případně telefon 412 530 976.