Výstava online na stránkách knihovny:
Nouzový stav – ohlédnutí za jarem 2020.
Fotografie ústecké fotografky Marty Suchanové.

Akce:

24. 2. 17.00 Plané rostliny v kuchyni
Online přednáška gastronomické novinářky Jany Vlkové, autorky blogu Kytky k jídlu. Najdete na youtube kanálu Městské knihovny Děčín.
9. 3.  13. 4. 16.00 Procházka s městským architektem #1
Od knihovny, přes nábřeží až na Mariánskou louku. Vize, nápady, projekty a možná řešení nám přestaví městský architekt Ondřej Beneš. Sraz před Infocentrem. Ve spolupráci s Děčínsko-podmokelskou vlastivědnou společností a kanceláří městského architekta. Akce se koná za dodržení všech platných vládních opatření, rozestupy a roušky jsou samozřejmostí. Pozor: Procházka se přesouvá na 13. 4.
12. 3. 16.00 Koncert na terase #2
MDŽ, aneb, každá příležitost se hodí k tomu, udělat si radost.
Naši lektoři si tentokrát připravili malou sérii písní o ženách, od žen nebo pro ženy, ale vlastně pro úplně všechny, kdo si chtějí zpestřit páteční odpoledne a zlepšit si náladu malým pozitivním koncertem pro radost.
PS. Bude i host, ať nejsme monotónní.
Pokud to situace dovolí, koncert přesuneme pod knihovnu, sledujte náš web či facebook.
18. 3. 17.00 Island jinak. Naživo s novinářem, písničkářem a cestovatelem Janem Burianem. (youtube kanál knihovny)
26. 3. 16.00 2+KK online, aneb, Oslavujeme Světový den Poezie!
Básnická online talkshow s Lenkou Hronovou a Přemyslem Krejčíkem. Moderuje Radek Kolínský. Hudební doprovod: Markéta Marečková, kytaristka a zpěvačka. Sledujte na našem youtube kanálu.
29. 3. – 2. 4. O pejskovi a kočičce, aneb, Kočičko, pojď, půjdeme k dětem na návštěvu! Výtvarný workshop s výtvarnicí Komo_nauty, vyzvedněte si v tomto týdnu svůj balíček a vyrobte si vlastního maňáska na motivy knihy O pejskovi a kočičce.
31. 3. 17.00 Nový Zéland, tři cesty a dva roky života. Naživo s cestovatelem Petrem Nazarovem, opět uvidíte na našem youtube kanálu.

Sledujte prosím náš program i elektronicky, může se změnit díky vládním opatřením. Děkujeme za pochopení.