• Info
  • Výběrové řízení na knihovníka pobočky Děčín – Boletice
volby

Městská knihovna vypisuje výběrové řízení na knihovníka pobočky Děčín – Boletice.

Podmínky výběrového řízení:

• ukončené středoškolské vzdělání maturitou (přednost mají uchazeči knihovnické školy a příbuzných oborů nebo s knihovnickou praxí),
  • velmi dobrá orientace v české i světové literatuře a velmi dobré předpoklady pro práci s veřejností, zvl. dětmi,
  • absolvování inteligenčního testu a odborného testu,
  • pracovní poměr na dobu určitou, výhledově neurčitou, předpokládaný nástup 5. května 2014,
  • celý úvazek, platová třída 7, výhledově 8
  • pracovní doba se zajištěním výpůjční doby v pobočce, tj. minimálně 3x týdně do 17.30 hod.

Jako formu přihlášky zájemci předem doručí nebo zašlou strukturovaný životopis na adresu ředitele knihovny; zájemci se dostaví k výběrovému řízení 20. března 2014 v 10.30 hod. do jazykové učebny ve II. patře knihovny k absolvování testů.

Životopis zašlete, resp. předejte na adresu: Městská knihovna Děčín, p.o., Mgr. Ladislav Zoubek, K. Čapka 3, 406 55 Děčín I., email: reditel@dcknihovna.cz

2 comments on “Výběrové řízení na knihovníka pobočky Děčín – Boletice

• Ondrej Dvorak says:

Dobry den, pane rediteli,

rad bych se prihlasil do vyberoveho rizeni. Zivotopis byste meli mit k dispozici. Pisi z mobilu, tak jen tako strucne.

S vrelym pozdravem

Ondrej Dvorak