Vážení čtenáři a návštěvníci knihovny,

od pondělí 12. 10. 2020 pozastavujeme všechny kurzy mimo individuální výuky.

Žáci přihlášení na kombinovanou hudební výuku budou rozděleni a výuka časově upravena tak, aby v učebně byl přítomen vždy pouze jeden žák. Lektoři se s vámi spojí a domluví detaily.

Od zítřka, tj. od středy 14. 10, se bohužel již nesmí konat ani individuální prezenční výuka, včetně hudební. Po dohodě je možná jen on-line výuka.

Dále rušíme všechny naplánované akce (na měsíc říjen) s výjimkou jedné, nad kterou však stále visí otazník. Projekce o budoucnosti Mariánské louky, která se měla konat 22. 10., by se případně mohla přesunout do terénu a změnit formu na komentovanou procházku s městským architektem. Budeme sledovat další vývoj vládních opatření a dáme vám vědět, jak se situace s procházkou má.

Vzhledem k opatřením, které včera v noci oznámila vláda, jsme nuceni zrušit i komentovanou procházku s městským architektem původně plánovanou na 22. října.

Děkujeme za pochopení. Přejeme všem pevné zdraví a doufáme, že po uvolnění restrikcí se s vámi zase v knihovně setkáme!