Uplynulé Akce

Byznys koučink

17. 5. 9.00 Byznys koučink. Přínosy a dopady koučinku ve firmách i mimo ně, včetně rozboru případových studií. Přednáší profesionální koučka Ing. Jana Hamplová, PCC. Zdarma.

Životní koučink

17. 5. 17.00 Životní koučink. V čem nám koučink může být v životě užitečný a kam zaměřit v osobním rozvoji svou pozornost. Přednáší profesionální koučka Ing. Jana Hamplová, PCC.

Děti jsou taky lidi

19. 5. 16.30 Děti jsou taky lidi. O výchově, respektu a úctě, o svobodném vzdělávání a o tom, jak naše vlastní dětství ovlivňuje naše rodičovství. Přednáší Zdeňka Šíp Staňková. Ve spolupráci s Lesním klubem Na paloučku. Vstupné 1 osoba 250 Kč, 2 osoby 400 Kč. Vstupenky na www.klubnapaloucku.cz nebo na místě.

Večer vážné hudby: světová adagia

23. 5. 18.15  Večer reprodukované vážné hudby: světová adagia v úpravě a podání Herberta von Karajana a Berlínské filharmonie. Večerem provází Jan Bučina.

2+KK s Johanou Fundovou

27. 5. 18.00 15. díl 2+KK - Knihovnické křeslo pro dva. Johana Fundová, spisovatelka a specialistka na sociální sítě, napsala dvě knihy - Devadesátky! a Hezký, ale narovnej se!. V nich se věnuje  fenoménům jako reklamy, seriály a dalším z posledního desetiletí minulého století. Na Facebooku a Instagramu založila stránky 'Pure devadesátky & milénium', které […]

Lesy pro budoucnost (pronájem)

Lesy České republiky, s. p. Vás zvou na setkání k aktuálnímu dění v českých lesích a především k jejich budoucnosti. Dozvíte se poslední novinky z lesů Vašeho regionu a také to, jak je spolu s přírodou měníme pro budoucí generace. Kde: Městská knihovna Děčín, Karla Čapka 1441/3 učebna III. patro (naproti výtahu) Kdy: pátek 10. […]

Svobodné děti

14. 6. 16.30 Svobodné děti. Projekce dokumentárního filmu Zdeňky Šíp Staňkové a Jana Minaříka o školách a rodinách na cestě k větší svobodě ve vzdělávání.

Království: květinový muzikál nejen pro děti

19. 6. 15.00 Království: květinový muzikál nejen pro děti. Kapka rosy s kostkou léta. Ema na stopě největšího tajemství přírody. Pohádkový kabaret s autorskými písněmi a bleskovými převleky. Hraje divadlo Anička a letadýlko + Michal Němec (Jablkoň) + dílna s loutkami a výroba květinového šperku. Těšíme se na léto a prázdniny – vstup volný, přijďte se těšit s námi!

Jedlý plevel

22. 6. 17.00 Jedlý plevel: exkurze v terénu s gastronomickou novinářkou Janou Vlkovou, autorkou kuchařky Kytky k jídlu aj. Sraz v Dolních Habarticích na vlakovém nádraží nebo na hl.n. v Děčíně u vlaku (odjezd vlaku 16.36, příjezd do D. Habartic 16.53). Délka procházky: cca 2 h.

Back to top