Stolní kalendář

Pro dospělé

5. 3. v 17 hodin. Hranice v nás a kolem nás – jak si vytyčit hranice a jak si je udržet i v kontaktu s okolím. Přednáší Zlata Koštejnová.

7. 3. v 17 hodin. Mont Blanc 2012 – reportáž z nejvyšší hory Evropy, přednáší Ondřej Smíšek. Pořádá ZOO Děčín ve spolupráci s Městskou knihovnou Děčín.

12. 3. v 17 hodin. Nepál – cestovatelská přednáška. Přednáší Jiří Hovorka.

ZRUŠENO 14. 3. v 17 hodin. Vzala jsem si faráře na vozíku, vzal jsem si Romku – beseda s manželi Natašou a Danielem Hottmarovými v rámci pořadu Křeslo pro hosta. Pořádá CASD Děčín ve spolupráci s Městskou knihovnou Děčín.

19. 3. v 18.30. Večer reprodukované vážné hudby – Přijďte snít při tónech andante (Bach, Albinoni, Mozart, Rossini). Průvodní slovo Jan Bučina.

21. 3. v 17 hodin. Španělsko a Portugalsko. Pěšky do Santiaga de Compostela a dále až na konec světa. Přednáší Petr Zámiš. Pořádá CHKO ve spolupráci s Městskou knihovnou Děčín.

Všechny akce se konají na přednáškovém sále nové knihovny, vstup volný.

Pro děti

6. 3. ve 14 – 15 hodin. Maminka čte (nejen) svým dětem – čte Andrea Mlatečková.

14. 3. ve 14 – 15 hodin. Čteme z oblíbených knih aneb Děti čtou dětem.

17. 3. v 15 hodin. O ošklivém káčátku. Klasická pohádka na motivy H. CH. Andersena. Loutkové představení pro nejmenší diváky. Hraje Divadlo KAKÁ Praha. Vstup 30,-.

28. 3. v 9 – 11 hodin. Velikonoční prázdniny s tvořením a překvapením. S sebou 20,- Kč (na tvoření).

Všechny akce se konají na dětském oddělení Městské knihovny Děčín.

Výtvarná dílna (učebna HV+VV 1. patro, napravo od lávky)

9.3. v 9 – 11 hodin. Jarní papírové vystřihování. Pro rodiče s dětmi. Přijďte si udělat hezký obrázek do okna, veselé zápichy nebo ozdobné kolíčky. Vede Andrea Beranová. Cena: 30,-.

23.3. v 9 – 11 hodin. Obrázkový quilling z papírových proužků. Pro rodiče s dětmi. Přijďte si vyrobit obrázek, přáníčko nebo dárkovou tašku technikou lepených spirálek. Vede Andrea Beranová. Cena: 30,-.

Výstava

Chodba 3. patro – výstava Jiří Hovorka – Nepál (do konce března)

About Author

Back to top