2014

1. 4. 17 h Češi v Cedar Rapids a jinde v Americe. Přednáší Mgr. David Bíróci (s účastí Čechoameričanů z Iowy)

Vážení,

dovolte, abych Vás pozval na zajímavou přednášku „Češi v Cedar Rapids a jinde v Americe“, která se uskuteční v úterý 1. dubna 2014 v 17.00 hod. v přednáškovém sálu naší knihovny. Přednášku povede profesor děčínského gymnázia Mgr. David Bíróczi, který dále představí jako hosty tři Čechoameričny z Iowy (Cedar Rapids je druhým největším městem v tomto americkém státě).
Přednáškou chceme navázat na další možnou spolupráci s Čechoameričany v této oblasti a mj. tak poděkovat za dar více než 1 mil. Kč, který krajané věnovali na obnovu naší knihovny po povodních v r. 2013.
Doufáme, že pozvánka na tuto akci nalezne odezvu u Vašich čtenářů a budeme se těšit na shledání i s Vámi.

Mgr. L. Zoubek, ředitel MěK

2014.04.01 Cedar Rapids