cbfebcf o

Dovolte, abychom vás pozvali na literární večer děčínské Obchodní akademie, který se bude konat v pondělí 6. listopadu 2017 v 18.00 v sále knihovny.

Představí se vám sedm studentů s prvními, ještě syrovými prózami, verši a možná s dalším překvapením! Věříme, že vaše návštěva vám odhalí jaký nám roste nový talent na Obchodce!

Ondřej Josefus – student 3. ročníku, obor sportovní marketing a management. Snaží se rozjet vlastní podnikání a působí jako finanční poradce.

Michael Vrána – student 4. ročníku, obor kreativita podnikání. Zajímá se o vojenskou historii. Chtěl by být v budoucnu vojákem z povolání.

Veronika Bumbová – studentka 4. ročníku, obor kreativita podnikání. Miluje hudbu, ráda zpívá a hraje na kytaru a ukulele. V budoucnu by se chtěla věnovat arteterapii.

Ladislav Mrázik – student 4. ročníku, obor kreativita podnikání. Zajímá se o hudbu, módu a literaturu, kterou publikuje na internetu.

Natálie Rosická – studentka 2. ročníku, obor kreativita podnikání. Zajímá se o umění a literaturu, pokouší se o vlastní literární tvorbu, píše básničky, povídky, texty písní, novinové články. Má vlastní značku oblečení. V budoucnu by chtěla navrhovat oblečení.

Hondl Filip – student 3. ročníku, obor kreativita podnikání. Aktivně hraje fotbal, závodně běhá dlouhé tratě. Chtěl by se v budoucnosti stát členem speciálních vojenských jednotek.

Vít Cihelka – nyní student UJEP Ústí n. L., obor hudební výchova. Zajímá se o hudbu, umění, rád čte, hraje na klavír, baskytaru, skládá vlastní hudbu a píše také texty.

About Author

Back to top