Mladí Ladí Dětem – Workshop: Max Vandervorst (Pronájem)

Tvořivá dílna hudebních nástrojů s Maxem Vandervorstem pro děti a mládež od 12 od 17 let.

Max je belgický hudebník a vynálezce hudebních nástrojů. Své publikum ohromuje již od roku 1988, kdy během svých představení využívá zejména hudebních nástrojů, které sám vymýšlí a sestavuje z různých druhů materiálů. Již samotné názvy jeho představení – Symfonie opuštěných předmětů, Papírový orchestr či Koncert pro dvě kola – svědčí o jejich jedinečnosti.

Svým působením slaví úspěch po celém světě. Účastníci workshopu budou vyrábět vlastní nástroje z tradičních i netradičních materiálů a následně jejich prostřednictvím společně tvořit hudbu. Workshop je tak společným dílem, kde se fantazii meze nekladou.

Překlad do českého jazyka je zajištěn.

Hlavním partnerem Mladí Ladí Dětem je Valdemar Grešík-Natura.

Něco málo o autorovi:
Max Vandervorst. Belgický inovátor a hudební vynálezce, který používá místo flétny řídítka a místo kytary konzervu. Kutil, který muzicíruje s pomocí židle, zahradní konvice, PET lahve či kamení. Na jeho koncert se můžete přijít podívat 28/4 od 20,00, který proběhne v prostorách děčínského zámku.

Prodej vstupenek je v sítí goout. Kapacita workshopu je 20 účastníků. Datum konání je pátek 28/4 od 13,30 (doba trvání tři hodiny). Cena 250 Kč v předprodeji, na místě 300 Kč.

About Author

Back to top