Marta Suchanová je ústecká fotografka (nar. 1968), majitelka rámovací služby, kde provádí i drobné fotografické služby, takže k fotografii měla vždy blízko.

Fotografováním se však začala zabývat vážněji v r. 2012, když ke svým narozeninám dostala zrcadlovku Canon 550D, stalo se jejím velkým koníčkem a navíc skvěle doplňovalo její zaměstnání.

Oblíbeným žánrem je pro ní makrofotografie (např. v knihovně jste již mohli vidět její výstavu „Barevný svět vážek“), ráda ale fotí běžné okamžiky pouličního života.

Je členkou ústeckého fotoklubu UFO, účastní se pravidelných klubových soutěží.

Fotografie z této výstavy jsou již foceny Canonem 6D.

Výstavu jsme společně naplánovali po ukončení prvního nouzového stavu, netuše, že se její termín prolne s nouzovým stavem č. 2.

Bohužel – velkoformátové fotografie si do knihovny přijít prohlédnout osobně nemůžete, tak jsme pro vás připravili alespoň online variantu.

[modula id=“6975″]