Městská knihovna Děčín vás zve na úvodní přednášku ke kurzu Grafoterapie na Malý sál, ve středu 23. ledna 2008, v 18 hodin. Přednáší Petra Sehnalová.

Zkuste projít uceleným systémem změn a zefektivinit vaše mozkové pochody. Očistíme vaši osobnost od strachů a bolestí, které nám brání efektivně fungovat a použijeme k tomu písmo. Můžete získat ztracenou rovnováhu a sebedůvěru. Najít pravý smysl pro humor a cit pro správný okamžik. Naučit se svobodně komunikovat. Být tvořiví a radovat se z všedního života.

Změňte tím i svoje vztahy v rodině, na pracovišti i váš vztah k sobě. Pochopte druhé a sami sebe. Podívejme se, kdo vlastně jsme a proč jste nedosáhli toho, po čem jsme toužili. Je to tak jednoduché!

Jediné co potřebujete, je vzít do ruky tužku a najít odvahu podívat se do sebe. Tento kurz je vhodný pro všechny, kdo chtějí naplno využít svůj potenciál.

Kurz se skládá z 10 lekcí a bude probíhat v Děčíně, v Městské knihovně každou druhou středu od 6. února 2008 do 11. června 2008 vždy od 18 hodin. Cena celého kurzu je 6 000 Kč. Jsou možné splátky. Na úvodní přednášku je vstup zdarma. Přihlášky nejpozději do 1.2.2008. Kurz je zakončen certifikátem.

About Author

Back to top