Bělehrad neznámý: Netradiční cestovatelská přednáška

28. 2. 17.00 Bělehrad neznámý: Netradiční cestovatelská přednáška Hlavní město Srbska z pohledu, který je turistům obvykle utajený. Stará kina, kavárny, bary, tržnice a jiná místa představí Daniel Sywala, který v Bělehradu dlouhodobě žil. Nebudou chybět ani praktické rady na cestu. O pravou balkánskou atmosféru se postará trumpetista Nicholas Roy Arthofer (Condurango aj.).

WORKSHOP: MARSEILLSKÝ OCET

6. 3. 16.30 WORKSHOP: MARSEILLSKÝ OCET neboli OCET 4 ZLODĚJŮ podle starobylé receptury, pod vedením gastronomické novinářky Jany Vlkové, autorky květinových kuchařek a blogu Kytky k jídlu. Legendární desinfekční přípravek, který využijete při úklidu i léčbě lehčích virových onemocnění. Kapacita omezena, cena 300Kč, vše potřebné je již v ceně. Přihlašování na vzdelavani.dcknihovna.cz.

O SMRTI, aneb, NEMUSÍME NA TO BÝT SAMI

14. 3. 17.00 O SMRTI, aneb, NEMUSÍME NA TO BÝT SAMI O smrti se v naší společnosti mluví velmi málo, přitom je nedílnou součástí života. Jak se připravit na odchod blízkého člověka a jak pomoci jemu i sobě? Jaké služby můžete využít a kam se obrátit o pomoc a podporu? Co se děje s tělem a myslí […]

MINIKURZ SEBEOBRANY PRO ŽENY A DÍVKY OD 12 DO 99+

15. 3. 16.30 MINIKURZ SEBEOBRANY PRO ŽENY A DÍVKY OD 12 DO 99+. Jednoduché a účinné obranné techniky z různých bojových umění s lektorkou Míšou Schäfer Rupp. Kapacita omezena, cena 400Kč. Přihlašování na: vzdelavani.dcknihovna.cz.

Popelka

16. 3. 10.00 Popelka. Hraje divadlo Toy Machine Praha. Nová loutková pohádka od našeho oblíbeného divadla. Štěstí je ukryto v maličkostech a Popelka už nebude sedět v koutě! Pro děti od 3 let a jejich rodiče. Vstupné 50Kč/dítě, doprovod zdarma.

LIBANON

20. 3. 17.00 LIBANON. Cestovatelská přednáška Jiřího Hejduka. Ve spolupráci s AOPK ČR a Správou CHKO České středohoří.

7 typů ADHD

21.3. 17.00 7 tipů ADHD. ADHD je v dnešní společnosti, především u dětí, poměrně skloňovaným tématem. Rozumíme mu? Že není možné projevy této diagnózy plošně zjednodušit a přístup k dětem či dospělým, kterých se to týká, nemůže fungovat pro všechny stejný, vysvětlí Martina Poláková. Přednáška se zaměří na sedm typů ADHD/ADD a přiblíží nejen prožívání lidí s […]

Velikonoční dekorace ze sádry

23. 3. 9.00-12.00 Velikonoční dekorace ze sádry – výtvarná dílna pro rodiče s dětmi. Vede Růžena Pekařová. Cena 200Kč/os. Veškerý materiál je v ceně. Přihlášky na vzdelavani.dcknihovna.cz

SETKÁNÍ S WATSU

23. 3. 10.00 SETKÁNÍ S WATSU. Prožitková přednáška o unikátní metodě, která spojuje účinky teplé vody, jemné masáže shiatsu a hluboké relaxace. Přednáší Bc. Monika Schagererová.

Back to top