Nadcházející Akce

Cvičení s Míšou

3. 10. 10.00 Cvičení s Míšou. Šetrné dopolední cvičení s Michaelou Schafer Rupp, rehabilitační trenérkou.

Počítačová poradna pro seniory

3. 10. 14.00-16.00 Počítačová poradna pro seniory. Máte nový notebook nebo mobil? Potřebujete se na něco zeptat? Naši lektoři vám budou zdarma k dispozici. Přijít můžete průběžně po celou dobu poradny.

Skalní hrady Ústecka

4. 10. 17.00 Skalní hrady Ústecka. Historie a zajímavosti, tipy na výlety. Přednáší Bc. Alois Nedvěd. Vstup volný.

Čchi kung

5. 10. 17.00 Čchi kung. Nenáročné šetrné cvičení, vhodné i pro seniory. Přijďte zkusit něco nového, ukázková lekce trenérky Veroniky Kyselkové.

Cvičení s Míšou

7. 10. 10.00 Cvičení s Míšou. Šetrné dopolední cvičení s Michaelou Schafer Rupp, rehabilitační trenérkou.

Bramborové království

9. 10. 15.00 Bramborové království. Král Brambor Bramborovič I. a jeho choť vyhlašují, že kdo zneškodní strašného draka Friťáka, dostane ruku princezny Bramborky a půl bramborového pole k tomu. Podaří se to statečnému princi Karotkovi? Hrají Loutky bez hranic, Praha. Vstupné 50Kč/dítě, doprovod zdarma.

50Kč

Vůně květů a listů

11. 10. 17.00 Vůně květů a listů – jak je polapit, nezničit a užít si je v likérech nebo sirupech. Přednáší Jana Vlková, autorka květinových kuchařek a blogu Kytky k jídlu.

Pachatelé a jejich oběti

12. 10. 17.00 Pachatelé a jejich oběti, aneb, Když vám do života zasáhne trestný čin. Ve spolupráci s Probační a mediační službou. Vstup volný.

Jak na tvůrčí psaní

14. 10. 17.00 Jak na tvůrčí psaní. Představení knihy Evy Musilové (vydané v nakl. Albatros) za osobní účasti autorky. Píšete, chcete se zlepšit v kreativním psaním, dát formu svým zápiskům? Přijďte se seznámit s praktickou knihou, která bude zároveň základem kurzu Tvůrčího psaní, který budeme otevírat v lednu. Vstup volný.

Back to top